חברת Natur's health  – בריאות טבעית בע"מ, גאה להציג בפניכם את קו מוצריה המקצועי והמתקדם ביותר בתחום תוספי התזונה. המוצרים מייצגים ניסיון רב שנים, בהן שוקדת החברה על פיתוח פתרונות טבעיים וייחודיים של תוספי תזונה ומוצרים משלימים לטיפול הרפואי המקובל.

סדרת תוספי התזונה מבית Natur's health  – בריאות טבעית בע"מ, נארזים באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים והעדכניים ביותר, המגיעים מחו"ל, תוך הקפדה על רמת ספיגה אופטימלית בגוף, כך שיסייעו במניעה ובטיפול של מגוון בעיות בריאותיות.

זאת כמובן תוך הקפדה על תהליכי ייצור איכותיים ואמינים לאורך כל הדרך, ועם חשיבות רבה למקורם ולאיכותם של צמחי המרפא וחומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש במוצרינו, וללא הוספת חומרים משמרים או צבעי מאכל לתוספי התזונה.
הפורמולות היעודיות משלבות בכל כמוסה מספר חומרים, הפועלים בעוצמה משותפת בגוף, ולרוב נדרשת רק כמוסה יומית אחת, המכילה את המינון היומי הנדרש לטיפול , והכל כמובן בהתאם למינונים שנקבעים במחקרים.

יחודיות נוספת של החברה היא במתן מענה טלפוני אישי, שבמסגרתו מקבל הפונה יעוץ מקצועי ע"י  נטורופתים בעלי נסיון וידע מקיף, שיתאימו לכל מטופל את התוספים בהתאם למצבו הבריאותי. בנוסף, יקבל הפונה גם ייעוץ אישי לתזונה נבונה וכן לגבי נושאי בריאות כלליים. הכל מתוך אמונה שתוספי התזונה מהווים חלק משלים וחשוב בשפור אורח חיים תזונתי בריא ואיכות חיים נבונה.

סדרת התוספים של חברת Nature Health  – בריאות טבעית בע"מ, מיוצרת במפעל המאושר ע"י משרד הבריאות וכוללת גם את האישורים הבאים:
– GMP (החברות שעומדות בתקן הזה, עומדות באותן הדרישות שנדרשות מיצרנים של תרופות ללא מרשם)
– ISO – 22,000 (תקנים מחמירים בייצור תרופות).
– כמו כן למוצרים יש אישור כשרות.

החזון שלנו:

  • שילוב פתרונות טבעיים אופטימאליים, שיהוו אבן דרך למניעה וטפול משלים במגוון מחלות.
  • פיתוח תוספים בעלי זמינות גבוהה וספיגה אופטימאלית בגוף.
  • חשיבות עליונה בשימוש בחומרים הטבעיים והאיכותיים ביותר, תוך הקפדה על מוצרים שאינם מכילים חומרים משמרים, צבעי מאכל ורכיבים אלרגניים.
  • התאמת המוצרים לצמחונים וטבעונים.
  • שמירה על ריכוז גבוה במיוחד של רכיבים פעילים בכל כמוסה, כך שלרוב כמוסה אחת ביום מספקת את הצריכה היומית הנדרשת ומעניקה תועלת גבוהה.
  • שילוב מנצח בין החומרים הפעילים בכמוסה, כך שניתן לטפל במגוון בעיות במוצר אחד.
  • תמיכה מקצועית: הנחיה לתזונה בריאה ולשילוב התוספים בתזונה הנבונה, ובטיפול התרופתי הקיים.
  • ייצור התוספים בחברת תרופות טבעיות אשר קיבלה את האישורים הדרושים ממשרד הבריאות, ממכון התקנים ואת התקנים המחמירים לייצור תוספי תזונה.